Garanciával dolgozó vízvezetékszerelő Gellérthegy
Kedvező árú, rögzített áras vízvezeték szerelés Gellérthegy, akár azonnali kiszállás 06 30 571-2337, minőségi garanciavállalás, minőségi munkavégzés.
Ha mobil készülékén megérinti a lenti ábrát, akkor azonnal hívhat minket!
E-mail cím: [email protected]
Generál kivitelezésben bonyolított vízvezeték szerelés tervezési, megvalósítási és beüzemelési munkákon kívül non-stop gyorsszolgálati szolgáltatásokat is végzünk!
Hétvégén is várjuk hívását!
Vízvezeték szerelés gyorsszolgálat Gellérthegy
Reggeltől estig hívható ügyfélszolgálatunk száma: 06 30 571-2337
Néhány érv arra vonatkozóan, hogy miért minket válasszon vízvezeték szereléshez:
- Mindennél lényegesebb szempont, hogy megbízható vízvezeték szerelők vagyunk, szaktudásunk révén biztos lehet, hogy a legjobb megoldást kapja!
- A munkadíjat előre egyeztetjük, és ehhez tartjuk magunkat! Előre nem látható körülmény felmerülése esetén ezt azonnal jelezzük.
- Gyorsan és ha lehet, bontás nélkül oldjuk meg a feladatot!
- Feltakarítunk magunk után, ugyanis tudjuk, hogy mi sem akarnánk rendetlenséget hasonló esetben a mi lakásunkban!
- Munkánkat teljes odaadással végezzük, csakúgy, mint otthon!
- Garanciavállalásunk miatt teljesen biztos lehet abban, hogy a legjobb szakembert választja, és ha később lenne kérdése vagy problémája nyugodtan hívhat minket!
- Kérésre készítünk dokumentációt, a biztosító pedig megtéríti a kárt és a munkadíjat!
Vízvezeték szerelés Gellérthegy területén:
- Vízóra szerelés Gellérthegy
- Vízóra csere Gellérthegy
- WC tartály szerelése Gellérthegy
- WC tartály javítása Gellérthegy
- WC tartály csere Gellérthegy
- Mosogatógép bekötése Gellérthegy
- Csőtörés elhárítása Gellérthegy, javítása
- Mosógép bekötése Gellérthegy
- Csaptelep szerelése Gellérthegy
- Csaptelep csere Gellérthegy
- Csaptelep javítása Gellérthegy
- Konyhai csaptelep szerelése Gellérthegy
- Mosogató csaptelep szerelése Gellérthegy
- WC csésze cseréje Gellérthegy
- WC csésze beépítése Gellérthegy
- WC felújítás Gellérthegy
- Zuhanytálca beszerelése Gellérthegy
- Vízcsap szerelés Gellérthegy
- WC tartály felszerelése Gellérthegy
- Zuhanykabin beszerelés Gellérthegy
- Csőtörés gyorsszolgálat Gellérthegy
- Panel fürdőszoba felújítás Gellérthegy
- Kerti csap szerelése Gellérthegy
- Mosdó beépítése Gellérthegy
- WC szerelése Gellérthegy
- Vízvezeték cseréje Gellérthegy
- Csőtörés bemérése Gellérthegy
- Kád csaptelep szerelése Gellérthegy
- Sarokszelep csere, szifoncsere Gellérthegy
- Komplett vízhálózat kiépítése, részleges vagy teljes átalakítása
- Vízszűrő beépítése Gellérthegy, vízlágyítás
- Vezetékrendszer tisztítása Gellérthegy
Társasházak, társasházkezelők, lakópark üzemeltetők, közös képviselők jelentkezését is várjuk.
Hasznos vízvezeték szerelési információk, tippek:
- A csöpögő csap miatt heti szinten több köbméter víz is elfolyhat, ami a havi számlán akár több ezer forintnyi plusz kiadást is jelenthet. A csöpögő csap általában a csap cseréje nélkül, olcsón megszüntethető, ha nem késlekedik sokáig.
- A WC tartály szivárgását nem mindig könnyű észrevenni, pedig ez is jelentős megspórolható költést okozhat. Nem egyszer láttuk, hogy a jakab-szelep vízkövesedése okozza az időszakos elzárási problémákat.
- A régi vízvezetékek szivárgása gyakran okoz gondot régi bérházakban, de előfordul, hogy tervezési hiba társasházakban, illetve lakóparkokban indokolja tapasztalt szakember kihívását. Csőtörés bemérő berendezésünk segítségével hamar meghatározzuk a hiba helyét, és kicseréljük a repedt szakaszt, fővezetéket.
- A csőtörés bemérés során kérésre készítünk dokumentációt is, amelyet bemutatva a biztosító kifizeti a kárt és a helyreállítás költségeit.
- Lefolyók téliesítése során időnként találkoztunk hanyagul elvégzett munkával, ami a csapok, vezetékek károsodásához vezetett, megéri jó szakembert hívni!
- Modern gépeinkkel és évtizedes tapasztalatunk révén gyorsan és minimális bontással hárítjuk el a beázás okait, ami idő és pénz megspórolását jelenti Önnek is.
- Amennyiben a munka elvégzéséhez pótalkatrészeket kell hozni, vállaljuk a vízvezeték szerelési anyagbeszerzést is.
Néhány példa vízvezetékszerelési probléma, amivel sokszor szembesülünk:
- Összeszereléskor mindig szivárog a szifon
- Egyáltalán nem, vagy csak nagyon lassan folyik le a víz
- Nem lehet kivárni a WC öblítését
- Nagyon kis víznyomás
- Büdös van a fürdőben vagy a WC-ben
- Nem vezeti el a padlóösszefolyó a szennyvizet
Felhívjuk a figyelmét: olcsó, rögzített áras vízvezeték szerelés Gellérthegy térségében, akár azonnali kiszállással 06 30 571-2337, garancia, igényes munka.